Nabízím bezpečné doručení krevetek prostřednictvím služeb České pošty.

Po obdržení objednávky následuje individuelní domluva se zákazníkem ohledně konkrétního dne odeslání balíku.

Za bezpečné doručení krevetek ručím já, jakožto odesílatel.

Z bezpečnostních důvodů krevetky nezasílám v žádném jiném obalu. Pouze v thermoboxu.

Rozměr thermoboxu: 40 x 30 x 13 cm (d x š x v)

Postup přípravy balíku s krevetkami

Krevetky zabalím do akva pytle, důkladně zagumičkuji, pro větší jistotu vložím pytel ještě do druhého pytle, který také pečlivě zagumičkuji. Následně vložím takto zabalené krevetky do přepravního thermoboxu, který pečlivě vystelu novinami, případaně jiným materiálem tak, aby se pytle s krevetkami při přepravě nijak nehýbaly. Na závěr zadělám thermobox víkem, který pečlivě zalepím izolepou.

Díky thermoboxu lze zasílat krevetky celoročně. Pouze za extrémních mrazů a veder odeslání raději odkládám.

Balík je posílán službou “balík do ruky”, u kterého Česká pošta slibuje doručení do druhého pracovního dne. Občas se bohužel může stát, že to pošta nedodrží a doručí krevetky o den později. I delší cestování zvládají krevetky bez úhony.

Doplňující informace

Zasílat korýše, jako jsou i krevetky, je naprosto legální a v souladu s předpisy České pošty.

Po dni cestování ve tmě v pytli bývají krevetky vybledlé. Po několika hodinách či dnech v novém akváriu se jim zbarvení vrátí do normálu.

V případě, že by krevetky či jiní živočichové nebyli doručeni v porádku, mě neváhejte kontaktovat na email info@michalovykrevetky.cz s přiloženou fotografií. Jak je psáno výše, v takovém případě Vám budou buď vráceny peníze, nebo zaslána objednávka znovu. Dovolím si však upozornit, že se to stává jen ve velmi výjimečných případech a zasílání korýšů je bezproblémové.